Zmiana godzin wypożyczeń

0001aInformacja dla Czytelników – wznowienie wypożyczania książek!

Od 6 maja br. Gminna Biblioteka Publiczna w Trzcinicy oraz Filia Biblioteczna w Laskach wznawiają wypożyczenia książek.
1. W związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się COVID – 19 Gminna Biblioteka Publiczna w Trzcinicy wraz z filią w Laskach do odwołania będzie udostępniać materiały biblioteczne w godzinach podanych na plakatach.
2. Na terenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy oraz Filii Bibliotecznej w Laskach użytkownicy mają obowiązek przebywania w maseczkach i rękawiczkach.
3. Wskazane jest wcześniejsze umówienie telefoniczne lub mailowe wizyty na konkretną godzinę, aby uniknąć kolejek.
kontakt do biblioteki w Trzcinicy: tel. (62) 33 22 083, e-mail: biblioteka@trzcinica.com.pl
kontakt do biblioteki w Laskach: tel. (62) 78 18 367, e-mail: bibliotekalaski@gmail.com
4. Przy drzwiach wejściowych do biblioteki są umieszczone płyny do dezynfekcji własnych rękawiczek użytkowników (w przypadku ich braku należy zdezynfekować dłonie).
5. Użytkownicy będą obsługiwani przy biurkach przy wejściu do biblioteki. Nie ma możliwości korzystania z wolnego dostępu do regałów z książkami, z czytelni księgozbioru podręcznego, czytelni prasy, czytelni komputerowej.
6. Po przyjęciu książek od użytkownika zostanie każdorazowo zdezynfekowany blat, na którym leżały książki. Przyjęte książki zostaną odłożone na okres od 10 do 14 dni do pudła w celu kwarantanny. Po kwarantannie zostaną ponownie udostępniane użytkownikom.
Szczegółowe wytyczne są umieszczone na tablicach informacyjnych w bibliotekach!
Do zobaczenia

0001a

0001 (2)

0001 (3)b