Zimowe krajobrazy w FB w Laskach

Krajobrazy_2020_Laski_130 stycznia 2020 roku w Filii Bibliotecznej w Laskach odbyły się drugie z kolei warsztaty plastyczne. Tematem czwartkowych zajęć była zima. Przed rozpoczęciem warsztatów manualnych przeprowadzony został quiz, który nawiązywał do obecnej pory roku. Dzieci poradziły sobie znakomicie, a uczestnik, który prawidłowo odpowiedział na najwięcej pytań został nagrodzony słodką niespodzianką. Następnie dzieci przeszły do wykonania  prac plastycznych, które polegały na stworzeniu krajobrazów zimowych przy użyciu płatków kosmetycznych, dzięki czemu każda z prac ukazała piękno zimy. Na zakończenie dzieci zostały poczęstowane słodkościami. Prace wykonane przez uczestników zajęć  można podziwiać w bibliotece.

Krajobrazy_2020_Laski_1

Krajobrazy_2020_Laski_2