Wręczenie nagród za wykonanie Książkoludka

Książkoludek_wręczenie_112 września br. nastąpiło wręczanie nagród dzieciom w konkursie za wykonanie Książkoludka. Konkurs został zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Trzcinicy w ramach projektu „Dziecięcy Festiwal Książki”, dofinansowanego w ramach programu Partnerstwo dla książki ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
I miejsce zajęła Karolina Hojeńska,
II miejsce ex aequo Aleksandra Ozdoba oraz Agatka Bartkowiak
III miejsce ex aequo Magda Wielgosz i Julian Maciejewski.
Wyróżnienia: Wojciech Durlej, Zuzanna Durlej, Weronika Uszycka, Oliwia Adamek, Kornelia Uszycka, Karolina Usiak, Inga Adamek, Milena Glik, Maja Ceglarska, Kaja Ceglarska, Martyna Wróbel, Magdalena Nawrot, Joanna Nawrot.
Wszyscy laureaci konkursu otrzymali z rąk sekretarz gminy Trzcinica Renaty Ciemny oraz dyrektor trzcinickiej książnicy atrakcyjne nagrody, ufundowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Trzcinicy.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Książkoludek_wręczenie_1

Książkoludek_wręczenie_2