Warsztaty w Filii Bibliotecznej w Laskach

Franklin 2020 114 września br. w Filii Bibliotecznej w Laskach odbyły się kolejne literackie warsztaty twórcze dla dzieci. Na rozpoczęcie warsztatów młodzi czytelnicy wysłuchali opowiadania Paulette Bourgeois i Bredy Clark pt. „Franklin i książka z biblioteki”.

Po wysłuchaniu bajki przyszedł czas na quiz literacki. Dzieci, które znały odpowiedź na najwięcej zadanych pytań otrzymały nagrody – kredki pastelowe. Po pierwszej części warsztatów, przyszedł czas na pracę twórczą. Dzieci miały za zadanie wykonać z papierowego talerzyka żółwia. Do dyspozycji miały również kolorowe papiery i farby. Ich wspaniałe prace można podziwiać na wystawie w bibliotece w Laskach. Na zakończenie warsztatów każdy z uczestników otrzymał słodkości.

Franklin 2020 1

Franklin 2020 2