„W bibliotece na topie” w miesiącu marcu

Książki na topie w marcu-1

„W BIBLIOTECE NA TOPIE” – najbardziej poczytne książki w miesiącu marcu 2021 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzcinicy.

Największą popularnością wśród wypożyczających czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy w miesiącu marcu cieszyły się:

wśród dzieci: „Na lotnisku” z serii „Samochodzik Franek”

wśród dorosłych:

1)      „Oczy ciemności” Deana Koontza
Nowa książka znanego autora to połączenie sensacyjnej opowieści z wątkiem paranormalnym. Główna bohaterka Tina Evans straciła w tragicznym wypadku syna, Danny’ego. Kiedy w końcu udaje jej się pozbierać, by rozpocząć nowe życie, na tablicy w dawnym pokoju Danny’ego pojawiają się dwa słowa, które wywracają jej świat do góry nogami: NIE UMARŁ. Zdesperowana matka podejmuje dochodzenie, które wzbudza zainteresowanie tajnej agencji rządowej.

2)      „Dlatego od ciebie odeszłam” Agaty Przybyłek
Jest to trzeci tom z popularnego cyklu „Bądź przy mnie zawsze”. W „Dlatego od ciebie odeszłam” splatają się losy dwóch różnych kobiet, stojących przed uniwersalnym dylematem: rozum czy serce? Opowieść Marianny, której wojna pokrzyżowała życiowe ścieżki oraz współczesna historia miłosnego trójkąta – pomiędzy młodą, pełną życia studentką z Gdańska, jej byłym chłopakiem zmagającym się z problemami oraz pozornie wymarzonym partnerem.

Książki na topie w marcu-1

 ”W BIBLIOTECE NA TOPIE” – najbardziej poczytne książki w marcu 2021 r. w Filii Bibliotecznej w Laskach.

Największą popularnością wśród wypożyczających czytelników cieszyły się:

Wśród Dorosłych:

1),, Jeszcze się kiedyś spotkamy” Magdaleny Witkiewicz
Rewelacyjna książka opowiadająca o przeszłości, przodkach, ich wpływie na nasze życie oraz o II wojnie światowej. Bardzo ciepła i pozytywna opowieść. Łapie za serce i dodaje otuchy, a jednocześnie smutna i wzruszająca.

2),,Ja Ciebie mocniej” Małgorzaty Lisińskiej
Jest to trzeci tom cyklu „Miłość w Tychach”. W książce „Ja ciebie bardziej” autorka udowadnia, że nic nie jest takie, jakim wydaje się na pierwszy rzut oka. Pokazała, jak łatwo oceniamy ludzi, nie znając szczegółów, a jedynie strzępy informacji. Autorka w swojej powieści pokazuje co w życiu jest najważniejsze.

Wśród Dzieci:

1) ,,Tuptuś znajduje jajko ” Laury Driscoll
W książce zawarte są przepiękne ilustracje oraz ciekawa historyjka Tuptusia. Bajka ta idealnie pasuje w okolicach Świąt Wielkanocnych.

Książki na topie w marcu Laski