Selekcja księgozbioru w Filii Bibliotecznej w Laskach

Selekcja_filia_1Po skończonej kontroli księgozbioru skontrum w Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzcinicy pracownicy książnicy rozpoczęli selekcję księgozbioru w Filii Bibliotecznej w Laskach, gdyż wiele znajdujących się tam woluminów jest już nie tylko bardzo zniszczonych, ale i zdezaktualizowanych.  Po selekcji zostanie dokończony proces komputeryzacji zbiorów bibliotecznych znajdujących się w filii.
O terminie otwarcia placówek bibliotecznych dla Użytkowników będziemy  informować Czytelników m.in. za pomocą mediów społecznościowych. Wszystkim Czytelnikom, którym termin zwrotu książek upływa do dnia 3 kwietnia br., książki zostaną prolongowane o kolejne 5 tygodni.
W razie dodatkowych pytań prosimy dzwonić do Filii Bibliotecznej w Laskach: (62) 78 18 367.

Selekcja_filia_2

Selekcja_filia_1