Najlepsi czytelnikcy 2019 roku w filii bibliotecznej nagrodzeni

Czytelnik_filia_2020_55 lutego br. w Filii Bibliotecznej w Laskach odbyło się rozstrzygnięcie konkursu czytelniczego na „Najlepszego Czytelnika 2019 Roku”. Laureatom konkursu dyplomy oraz nagrody książkowe wręczyli Wójt Gminy Trzcinica – Grzegorz Hadzik oraz Renata Gość – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy. Zgromadzone w tym dniu w bibliotece dzieci wypożyczyły i przeczytały w ubiegłym roku najwięcej książek. W tej edycji konkursu wyróżnionych zostało 15 dzieci: Magdalena Nawrot, Joanna Nawrot, Natalia Parzonka, Marcel Treliński, Franciszek Lorenc, Fabian Roman, Lena Przybylska, Magdalena Parzonka, Wiktor Lorenc, Laura Trelińska, Maja Kołodziej, Oliwia Laske, Mateusz Mikisz, Filip Kanclerz oraz Wiktor Biczysko. Na koniec Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik pogratulował wszystkim laureatom czytelniczych osiągnięć oraz zachęcił do dalszego wypożyczania książek. Na małych czytelników czekał także słodki poczęstunek.

Czytelnik_filia_2020_4

Czytelnik_filia_2020_1