Najlepsi czytelnicy nagrodzeni w Filii Bibliotecznej w Laskach

Najlepszy Czytelnik 2020 Filia 229 stycznia 2021 r. w Filii Bibliotecznej w Laskach odbyło się rozstrzygnięcie konkursu czytelniczego na „Najlepszego Czytelnika 2020 Roku”.

Laureatom konkursu dyplomy podpisane przez wójta gminy Trzcinica – Grzegorza Hadzika oraz nagrody (gry edukacyjne i zestawy plastyczne) wręczyła Renata Gość – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy. I miejsce w konkursie czytelniczym zajęła Magdalena Nawrot, II miejsce zdobyli Marcel Treliński i Maja Kołodziej, III miejsce zostało przyznane Idze Mikołajczyk. Dodatkowo wyróżnionych zostało 6 czytelników: Franciszek Lorenc, Zofia Zimoch, Laura Trelińska, Radosław Skiba, Filip Laske oraz Zuzanna Trzęsicka. Na zakończenie dyrektor książnicy Renata Gość pogratulowała wszystkim laureatom czytelniczych osiągnięć i zachęciła do kontynuowania wypożyczania książek.

Wręczanie nagród odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego i środków ochrony (zachowanie limitu osób, mogących jednocześnie przebywać w bibliotece, zachowanie bezpiecznej odległości od siebie, czytelnicy korzystali ze środków dezynfekcji dłoni a do biblioteki przybyli w maseczkach).

Najlepszy Czytelnik 2020 Filia 1

Najlepszy Czytelnik 2020 Filia 2