Najlepsi czytelnicy biblioteki nagrodzeni

czytelnik2014_2Najlepsi czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy oraz Filii Bibliotecznej  w Laskach zostali nagrodzeni.

27 marca br. w siedzibie Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzcinicy odbyło się uroczyste wręczenie nagród najlepszym czytelnikom. Podobna uroczystość odbyła się w 28 marca br. w siedzibie Filii Bibliotecznej w Laskach.

czytelnik2014_1

Laureaci z Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy

Do laureatów konkursu „Najlepszy Czytelnik Roku 2013” zostali wytypowani czytelnicy, którzy przeczytali największą liczbę książek, korzystają z czytelni internetowej i multimedialnej biblioteki, biorą udział w rożnych konkursach i imprezach czytelniczych organizowanych przez bibliotekę. W tych dniach młodsi czytelnicy przybyli do siedziby biblioteki wraz ze swoimi rodzicami lub dziadkami. Laureatom konkursu nagrody książkowe zakupione przez bibliotekę oraz dyplomy wręczał wójt gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik oraz Renata Gość – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy. Wyróżnionym czytelnikom z Filii Bibliotecznej gratulowała również pracownica filii Ewa Jendryca. Spotkanie w placówce filialnej było również okazją, aby podziękować pani Barbarze Urbańskiej oraz pani Cecylii Pilarskiej za przygotowanie i prowadzenie zajęć podczas „Ferii z Biblioteką” w Filii Bibliotecznej w Laskach.

czytelnik2014_2

Laureaci Filii Bibliotecznej w Laskach

Wśród najlepszych czytelników znaleźli się Miłosz i Marta Wieczorek, Wiktoria i Dominika Grześniak, Klaudia i Julia Giezek, Dominika Kamińska, Oliwia Dastych, Martyna Antoniak, Karol i Wiktor Lorenc, Edyta Fajga,  Adam i Michał Matysiak, Marcin Maryniak,  Alicja Zimoch, Kacper Nawrocki, Maja Krzyształowicz, Magdalena i Dominik Wielgosz, Julia i Anna Kardaś, Julia Dąbrowska, Marta Ptak, Jagoda Ceglarska, Bartosz i Krystian Baum, Zosia Bogacz, Kamila Parzonka, Nikodem Froń, Julia Sarnat, Maja Senderska, Martyna Hojeńska, Kamil Uszycki, Klaudia Zakręt, Roman Fabian, Maciej Krzyżowski, Adrian Żurawa, Jagoda i Fabian Paduch, Magdalena Parzonka,, Lena Grycman, Kornelia Wabnic, Aleksandra Grześniak, Barbara Żłobińska, Weronika Czaja.

czytelnik2014_3

Laureaci GBP w Trzcinicy

czytelnik2014_4

czytelnik2014_5

Laureatka z filii w Laskach

Na koniec spotkania wszyscy laureaci zostali poczęstowani słodyczami.