Moja wymarzona biblioteka – przedszkolaki z wizytą w GBP w Trzcinicy

We wtorek, 17 czerwca 2014 r. dzieci z Publicznego Przedszkola Samorządowego  w Trzcinicy wraz z wychowawczyniami odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną w Trzcinicy.

Podczas wizyty w bibliotece przedszkolaki miały możliwość zapoznania się ze zbiorami wypożyczalni i czytelni, a także z zasadami korzystania i obowiązkami czytelnika. Dzieci zapoznały się z pomieszczeniami biblioteki oraz  z książkami przeznaczonymi właśnie dla dzieci.

Przedszkolaki obejrzały także książeczki materiałowe, które zrobiły na nich wielkie wrażenie. Na zakończenie spotkania dzieci podarowały do biblioteki  zrobione przez siebie zakładki do książki oraz prace zatytułowane ,,Moja wymarzona biblioteka’’. W ramach podziękowania dzieci otrzymały torbę słodyczy. Spotkanie odbyło się w radosnej i pełnej uśmiechów atmosferze.