Kolejny dzień pełen wrażeń Koziołka Klemensa w trzcinickiej książnicy

DSCN2443Kolejny dzień pobytu Koziołka Klemensa w Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzcinicy upłynął bardzo pracowicie. W podziękowaniu za miłą gościnę, Koziołek postanowił pomóc pracownikom biblioteki w codziennej pracy.

Wypożyczał czytelnikom książki, bawił się z małymi czytelnikami w kąciku dziecięcym, wydawał wyprawki czytelnicze nowo zapisanym dzieciom do biblioteki – Oliwii i Małgorzacie, wręczał dyplomy w akcji Instytutu Książki „Mała książka – wielki człowiek” – Gracjanowi i Dominice. Ponadto nie bał się ciężkiej pracy i pomógł w rozpakowaniu przesyłki, w której znalazły się nowe książki i gadżety, którymi będą obdarowywane dzieci w kolejnej edycji „Mała książka – wielki człowiek”. Koziołek niedowierzał ile niespodzianek czeka na małych czytelników w kampanii społecznej Instytutu Książki.

Jutro czekają na Klemensa kolejne atrakcje.

Ciąg dalszy nastąpi….