Kartki z życzeniami na Dzień Kobiet

Dzień_Kobiet_2019_1Wczorajsze warsztaty z cyklu „Czwartkowych spotkań z książką” były wspaniałą okazją, by przygotować się do dzisiejszego świętowania Dnia Kobiet. Na początku uczestnicy wysłuchali znanej wszystkim baśni „Śpiąca Królewna”. Następnie dzieci podzielone na dwie drużyny: dziewczęta i chłopców, wzięły udział w quizie literackim, na którego zwycięzców czekały wafelki. Konkurs wygrała grupa młodych panów. Jednak, jak na dżentelmenów przystało, chłopcy rozdali wszystkim dziewczętom Grześki. Następnie uczestnicy tworzyli kartki z życzeniami dla bliskich sobie Pań – mam, babć, sióstr, nauczycielek, koleżanek. Laurki zostały ozdobione pięknymi kwiatkami oraz rysunkami od serca.
Zajęcia zostały przygotowane i przeprowadzone przez dyrektor biblioteki – Renatę Gość oraz bibliotekarza – Agnieszkę Kałkę.
Korzystając z okazji, chcemy życzyć wszystkim Paniom dużo radości w dniu Ich Święta.

Dzień_Kobiet_2019_2

Dzień_Kobiet_2019_3