Jesienne warsztaty w Filii Bibliotecznej w Laskach

Liski 2020 1W poniedziałek 5 października br. w Filii Bibliotecznej w Laskach odbyły się literackie warsztaty dla dzieci. Tematyka zajęć nawiązywała do poprzedniego wrześniowego spotkania tj. jesieni.

Warsztaty rozpoczęły się przeczytaniem przez bibliotekarza wiersza pt. „Na grzyby!” Janiny Porazińskiej. Następnie uczestnicy wzięli udział w quizie literackim dotyczącym jesieni. Szczęśliwi zwycięzcy otrzymali nagrody. Później dzieci zabrały się za wykonanie pracy plastycznej, która polegała na wykonaniu wesołych lisków z papierowych talerzyków. Wykorzystały do tego celu również pastele. Na koniec dzieci zostały obdarowane cukierkami. Efekty prac dzieci można podziwiać na wystawie w Filii Bibliotecznej w Laskach.

Liski 2020 1

Liski 2020 2