Jesienne drzewa w Filii Bibliotecznej w Laskach

Drzewa Laski 2020 128 września br. w Filii Bibliotecznej w Laskach odbyły się kolejne literackie warsztaty twórcze dla dzieci. Rozpoczęła się już kalendarzowa jesień, w związku z czym dzieci podczas zajęć plastycznych wykonały kolorowe, jesienne drzewa.

Do tematu zajęć wprowadziła dzieci przeczytana bajka pt. ,,Basia i wyprawa do lasu” Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak.  Następnie młodzi czytelnicy wzięli udział w quizie literackim ze znajomości bajki, którą wcześniej wysłuchali. Zwycięzcy zostali nagrodzeni upominkami. Później dzieci zabrały się za wykonanie pracy plastycznej, która polegała na wykonaniu drzew za pomocą farb i paluszków. Na zakończenie zajęć, w nagrodę za kreatywną i twórczą pracę, młodym uczestnikom rozdano słodkości.

Drzewa Laski 2020 1

Drzewa Laski 2020 5