Działalność zawodowa i społeczna dyrektor biblioteki Renaty Gość w publikacji pt. „Osobowość Roku 2022”

Projekt bez nazwy - 1Działalność zawodowa i społeczna dyrektor biblioteki Renaty Gość została opisana i wydana w ogólnopolskiej publikacji wydanej przez Polska Press Grupa.

Działalność kulturalna i edukacyjna dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy Renaty Gość oraz jej dotychczasowe dokonania związane z krzewieniem kultury lokalnej na rzecz mieszkańców gminy Trzcinica zostały opisane w publikacji pt. „Osobowość Roku 2022” wydanej przez Polska Press Grupa. Wydanie książki jest podsumowaniem plebiscytu „Osobowość Roku 2022”, w którym Renata Gość dyrektor trzcinickiej książnicy zajęła III miejsce w województwie wielkopolskim oraz I miejsce w powiecie kępińskim w kategorii Kultura. Album ten jest doskonałym uwiecznieniem działalności i dokonań osobowości świata kultury i nauki, biznesmenów, polityków i społeczników.

Projekt bez nazwy - 1