Dyrektor biblioteki na konferencji „Przedsiębiorcze kobiety”

Morawiecki_1 - Kopia6 marca br. w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju odbyła się konferencja „Przedsiębiorcze kobiety” z Prezesem Rady Ministrów Mateuszem Morawieckim, ministrem Jerzym Kwiecińskim oraz minister Andżeliką Możdżanowską – organizatorką spotkania. W konferencji tej uczestniczyło blisko 200 pań, w tym dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy – Renata Gość.
Na spotkanie zostały zaproszone kobiety, które odniosły znaczący sukces w swojej pracy zawodowej. Konferencja była okazją do podzielenia się swoim doświadczeniem zawodowym, pracy w sektorze biznesu, w administracji lub stowarzyszeniach. Spotkanie zostało podzielone na dwa panele dyskusyjne: „Kobieca miara sukcesu” oraz „Kobieca wyprawa na podbój świata”.

Morawiecki_1

Morawiecki_2